Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją.

Przypominamy, że już tylko przez 2 dni można się zgłaszać na program Lato z Uśmiechem

 

 

Muzeum Ziemi

"Odkrywam świat z żywiołami" Zagłębiając się w tajemnice otaczającego nas świata, uczniowie klas: 1l-3l, 3ż i 5ż, w ramach innowacji pedagogicznej pt.: "Odkrywam świat z żywiołami", przystąpili do poznania kolejnego żywiołu, jakim jest ziemia. W tym celu udaliśmy się z wizytą do Muzeum Ziemi w Warszawie. Młodzi badacze mieli możliwość utwierdzić się w przekonaniu, że Ziemia (jako planeta) jest naprawdę okrągła, że kryje w sobie niezliczone skarby i niespodzianki, dowiedzieć się skąd się bierze węgiel oraz zobaczyć szczątki pradawnych mieszkańców naszego globu. Dużym zaskoczeniem okazały się dla dzieci rozmiary zwierząt żyjących miliony lat temu na Ziemi. Z wielkim zainteresowaniem oglądały zasobne kolekcje skał i minerałów, ekspozycje meteorytów oraz przepiękne kolekcje bursztynów. Ogromną niespodzianką dla naszych uczniów były owady zatopione w bursztynie oraz minerały fluorescencyjne. A radość wzbudziły w dzieciach potężne interaktywne dinozaury! Była to bardzo ciekawa wyprawa. Urzeczeni pięknem minerałów sprezentowanych przez naszą Ziemię, wróciliśmy do Szkoły, by dalej poszukiwać i zgłębiać tajniki otaczającej nas przyrody.

Marzena Dolińska, Violetta Kasińska

 

Dzień Mamy 2019 cd

Uczniowie kl.VIIdż oraz I,II Pdp z okazji Dnia Matki przygotowali upominki dla swoich Mam. Wszystkim Mamom życzymy wszelkiej pomyślności.

B.Ołowska

 

Dzień Mamy 2019

26 V DZIEŃ MAMY "Usiądź Mamo przy mnie blisko I posłuchaj tych słów Ty z pewnością wiesz to wszystko Jednak powiem to znów: Kocham Cię I nie pytaj mnie - dlaczego tak jest? Ty jesteś mą Mamą Wspaniałą, Kochaną Jedyną na zawsze i kochasz mnie też..." Najlepsze życzenia wraz z handmade - czekoladowymi babeczkami Rafaello dla Mam z okazji ich Święta ! Życzą uczniowie klasy 2 PDP

Małgorzata Krzesińska

 

Burgery - tym razem mięsne.

Burgery zawitały na Miłej - tym razem wersja dla mięsożerców;). Połączone siły klasy I i III pdp.

Tomasz Mróz

 

Tuesday the 25th. Życzymy miłego dnia!